İskele ve Kalıp sektöründe yer alıyorsanız, mutlaka katılmanız yada ziyaret etmeniz gereken bazı fuarlar vardır. 

Fuarların amacı, eğer üretici firma iseniz firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmak, eğer iskele sektöründe bizler gibi iskele kiralama işleri yapıyorsanız, en son teknolojik olarak hangi sistem var, yada en son güvenlik önlemleri nelerdir bunların hepsini öğrenme şansınız var.

Yerli ve yabancı yüzlerce firmanın katıldığı bu fuarlarda emin olun vizyonunuzun ne kadar genişlediğine siz bile inanamayacaksınız.

Ümit İskele olarak bazı katılınabilir fuarları listelemek istedik, belki bir gün bir fuarda denk geliriz sizlerle 🙂 

Uluslararası İskele Kalıp Ve Hareketli Platform Teknolojileri İhtisas Fuarı

Sektöründe Dünyada ilk olma özelliği taşıyan bu fuar Demos Fuarcılık tarafından düzenlenmekte ve yerli yabancı 3 bin den fazla katılımcıyla büyük bir organizasyon olma özelliği taşıyor.

İskele, kalıp ve yan sanayi ürünleri yer aldığı, bir çok konuda zirvelerin yapıldığı iskele sektörü adına gerçekten güzel bir fuar.

Fuarın katılımcı profiline baktığımızda hidrolik iskele, kovanlı iskele, fincan tip iskele, alüminyum iskele, mobil iskele gibi bir çok iskele türü, ayrıca iskele ekipmanları kısmında ise boru kelepçesi, ayar mili döküm somun, döküm elemanlar, inşaat koruma tülü, emniyet filesi ve perdesi gibi bir çok aksesuar üreticisi yer almakta.

Fuarın ziyaretçi profiline baktığımızda ise, müteahhitler, üretim firmaları, inşaat firmaları, basın ve medya, petrol ve enerji şirketleri, perakendeciler, bireysel ziyaretçiler, mühendislik firmaları gibi çok çeşitli bir ziyaretçi listesi bulunmakta ve katılımcı ve ziyaretçilere çok büyük iş imkanları sunmaktadır.

En yakın tarih olarak 7.si düzenlenecek olan bu fuara katılmak yada ziyaret etmek isterseniz 27 – 29 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde olmanız gerekmektedir.

Katılabileceğiniz İskele Kalıp Fuarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir