Mobil İskele yada Tekerlekli İskele olarak isimlendirilen ve oldukça pratik kullanımı sayesinde, mekan içlerinde yada dış cephelerde, kaplama, sıva, boya, badana, asma tavan gibi bir çok iş için kullanılan tekerlekli iskeleler hareket özgürlüğü sayesinde istediğiniz şekilde çalışma olanağına sahipler, ek olarak tekerleklerinde yer alan kilit sistemleri sayesinde güvenli bir şekilde iş yapma olanağı sağlamaktadır.

Bursa Ümit İskele Tekerlekli Mobil İskele Kiralama
Bursa Ümit İskele Tekerlekli Mobil İskele Kiralama

Bursa İskele Kiralama hizmetimize tekerlekli iskele kiralama hizmetimiz dahil olmaktadır ve Ümit İskele olarak, iskele ihtiyaçlarınızın her aşamasında yanınızda bulunmaktayız. Ve yine değer verdiğimiz bir diğer unsur olan iş güvenliğinde ise, tekerlekli iskelelerimiz sertifikalı, galvanizli, güvenlikli olarak aynı diğer iskelelerimiz gibi hazır bulunmaktadır.

Tekerlekli iskele ile çalışırken yine yüksekte çalışma kurallarının geçerli olduğunu unutmayın ve kişisel koruyucu donanımlarınızı her zaman iş başlangıcında kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Yine bir diğer önemli unsur olan iskele kartlarını da uygun olan iskelelere yeşil kullanılabilir kartı, uygunsuz yada yapım aşamasında olan iskeleye de kırmızı kullanılamaz kartı takmayı unutmayın.

Tekerlekli Mobil İskele kiralama konusunda bizlerden teklif isteyiniz.

Bursa Mobil İskele Tekerlekli İskele Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir